Recenzja Mr Green Kasyno Mr Green powstawło w 2008 roku z dnia na dzień rośnie w siłę. Przystępna recenzja Mr Green. Bonus powitalny kasyna Mr green to 100% do 500zł!

Typy zakładów w ruletce

Strit to zakład na dowolną liczbę od 0 do 36, a żeton ustawia się wtedy na środku pola z wybranym numerem. Kiedy ruletka wskaże typowany numer, wygrana wypłacana jest w stosunku 35:1. Split jest zakładem na dwa numery sąsiadujące ze sobą w linii poziomej albo pionowej. Tego typu zakład obstawia się kładąc żeton na przecięciu linii między oboma numerami. Wygrana w tym zakładzie wynosi 17:1. Street jest zakładem obstawiającym trzy kolejne numery znajdujące się na polu w jednej poziomej linii. Żeton należy ustawić na linii zewnętrznej, a wygrana wynosi w tym zakładzie 11:1.

Cztery numery ułożone w kwadrat to zakład typu corner. Żeby obstawić corner, trzeba ustawić żeton na skrzyżowaniu wszystkich linii od czterech sąsiadujących pól. Wygrana będzie wynosić 8:1. Six line jest zakładem, który składa się z dwóch linii typu street. Żetony ustawia się na linii łączącej obie linie street, a wygrana wynosi 5:1. Kolejną grupą zakładów w ruletce są zakłady zewnętrzne. Jednym z nich jest kolumna. Na polu do zakładów są w sumie trzy kolumny po 12 numerów. Do obstawiania kolumn służą pola z napisem (2 to 1), a wygrana wypłacana jest właśnie w stosunku 2:1.

Również w zakładach typu dozen (tuzin) obstawia się12 numerów, ale w tym przypadku są to kolejne numery od 1 do 12, od 13 do 24 i od 25 do 36. Do obstawiania tuzinów służą pola z napisami 1st 12, 2nd 12, 3rd 12. Wygrana wynosi dwukrotność postawionego zakładu. 18 kolejnych numerów obstawia się w zakładach High/Low. High obejmuje liczby od 19 do 36, a Low to numery od 1 do 18. Wygrana wynosi 1:1. Ten sam stosunek wypłat obowiązuje również w zakładach Red/Black (kolory czerwone albo czarne) oraz Odd/Even (liczby nieparzyste albo parzyste). Wyróżnia się także zakłady na torze (race track), gdzie obstawia się między innymi zakład orphines i neighbour.