Recenzja Mr Green Kasyno Mr Green powstawło w 2008 roku z dnia na dzień rośnie w siłę. Przystępna recenzja Mr Green. Bonus powitalny kasyna Mr green to 100% do 500zł!

Agresywny marketing Paddy Power

Marketingowcy irlandzkiego serwisu bukmacherskiego Paddy Power po raz kolejny wywołali wielki rozgłos. Kontrowersyjny krok, na który się zdecydowali spowodował, iż o serwisie tym zrobiło się głośno nie tylko w świecie hazardu internetowego, lecz również w mediach.

Użytkownicy serwisu Paddy Power otrzymali możliwość postawienia swoich depozytów na wyrok w procesie południowoafrykańskiego sportowca - Oscara Pistoriosa. W lutym 2013 roku został on oskarżony o morderstwo z premedytacją swojej dziewczyny.

Dodatkowa oferta zakładów, wzbogacona o kontrowersyjne wydarzenie wywołało potężny medialny szum. Wiele krytycznych opinii przyczyniło się do usunięcia oferty. Typowanie na wynik procesu, to nie pierwsze takie zabiegi marketingowe irlandzkiego bukmachera. Paddy Power zorganizowało wyjazd Denisa Rodmana do Korei Północnej, a także podczas Euro 2012 mogliśmy oglądać logo firmy na bieliźnie duńskiego piłkarza.

Chociaż media oburzone są działalnością bukmachera, my zdecydowaliśmy się przyklasnąć specom od marketingu. Najważniejsze w tym jest to ,że serwis Paddy Power możemy oglądać w różnego rodzaju mediach, robiąc sobie darmową reklamę. Podziwiamy odwagę pracowników Paddy Power i z niecierpliwością czekamy na kolejne wieści.