Recenzja Mr Green Kasyno Mr Green powstawło w 2008 roku z dnia na dzień rośnie w siłę. Przystępna recenzja Mr Green. Bonus powitalny kasyna Mr green to 100% do 500zł!

Pokerzysta zdyskwalifikowany za kradzież

Wszystko wskazywało na to że turniej numer 9, który rozgrywał się podczas World Series of Poker w Palm Beach na Florydzie, przejdzie bez szumu w pokerowych mediach. Pula nie była zbyt wysoka, a na liście zawodników nie doszukaliśmy się nazwisk najlepszych karciarzy na świecie. Zapewne byłoby tak, gdyby nie Chan Pelton. Co się wydarzyło, że turniej stał się tak popularny w śród pokerzystów?

Amerykańskiemu pokerzyście udało się pokonać 179 przeciwników, dzięki czemu doszedł do finałowej rywalizacji - final table. W finale Chan Pelton spotkał się w pojedynku z Christopherem Bolekiem. Z pewnością przez cały czas gry podejmował słuszne postanowienia, lecz tej ostatniej decyzji długo będzie żałował.

W trakcie gry, Pelton postanowił zabrać na pamiątkę żeton o nominale 25 000 ze swojego stacka. Oczywiście nie miał on żadnej wartości pieniężnej, jak również wpływu na grę. Czy zatem możemy tu mówić o kradzieży? Odpowiedź nie jest jednoznaczna, wielu graczy mogłoby z tą opinią polemizować.

Władze kasyna zakwalifikowały ten wybryk jako kradzież własności i złamanie regulaminu gry, a karą za jego naruszenie jest dyskwalifikacja. W związku z decyzją kasyna, wygraną - 47 tysięcy dolarów przyznano jego przeciwnikowi - Christopherowi Bolekowi. Pelton otrzymał również dożywotni zakaz uczestnictwa w jakimkolwiek wydarzeniu w Palm Beach Kennel Club, oraz wszystkich turniejach odbywających się pod marką WSOP National Championship. Orzeczenie kasyna z pewnością będzie przestrogą dla wszystkich pokerowych graczy.